Kaita LOG TOP

SEO i WebMastering w jednym...

Praca dla projektanta stron www

Napisane 13.05.2018 przez Jan Lebeman

Tagi: Projektant stron internetowych, praca,

Spis treści:

         »Formularz zgłoszeniowy
, Projektant stron internetowych, twórca stron internetowych, twórca stron internetowych, twórca stron internetowych, twórca stron internetowych CMS i responsywnych stron.
Miejsce pracy
ul. Świętego Idziego 1
Gorzów Wielkopolski
Stanowisko Projektant stron internetowych
Wymagania
  • Elementy umowy o pracę
    • organizacja
    • profesjonalizm
    • energia
    • zaangażowanie
    • ekonomia
    Oferujemy
    • Pełny zakres szkoleń
    • Prywatne ubezbieczenie medyczne
    • Dodatek na Święta
    • Dodatek urlopowy
    • Atrakcyjne zniżki na produkty firmowe
    • Ubezpieczenia grupowe
    Wymiar pracy praca na połowę etatu
    Wynagrodzenie brutto 5546 zł
  • Obowiązki pracodawcy

  • Formularz zgłoszeniowy

    Imię i nazwisko
    Adres zamieszkania
    Tel.
    CV
  • Jak są obowiązki pracodawcy
  • Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)

    To Cię zainteresuje: Sztuczki SEO

    O autorze

    Jan Lebeman

    Jan Lebeman to niezależny specjalista SEO, ma już na koncie pracę w tak wielkich firmach jak Yandex, Google czy też Microsoft. Dzieli się na co dzień swoją bogatą wiedzą na temat webmasteringu i SEO.

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Społeczność SEO

    Stwórzmy najlepszą społeczność SEO, jaką możemy. Możesz używać własnych skryptów, ale upewnij się, że masz do tego dobry powód, aby być bardziej bezpiecznym. Nie zakładaj, że

    Czytaj więcej...

    Losowy

    Obróbka obrazów na szybko

    Ustaw wartość ImageScaleFactor na 1. 0 wartość, aby ustawić wartość ImageScaleYScale na 1. 0 wartość, aby użyć metody ImageSource setImageSource w celu załadowania obrazu o żądany